20.11.2022 | 15:00 | P | Př.Kopanina
Sokol Velké Přílepy
8:7
[0:0]

Přípravný zápas s Velkými Přílepy přinesl patnáct branek. Kopanina o gól vyhrála.

Přední Kopanina - Přátelské utkání proti Velkým Přílepům se hrálo na umělé trávě na stadionu U Drahušky v rozestavení 5 + 1 a na 3 x 20 minut. Soupeř přijel s velice kvalitním kádrem, který skvěle prověřil naše schopnosti. Tým Přední Kopaniny poskládal tři plnohodnotné pětky.

Hodnocení trenéra - Martin Skočdopole :

První třetina byla ze strany našich hráčů doslova katastrofální. Hráči špatně kombinovali, míče jim odskakovaly, zbytečně si situace komplikovali, nemluvili a po prvních 20 minutách prohrávali 3:1 a to díky skvělému Rackovi mohlo být skóre daleko vyšší. Během přestávky si hráči s trenérem vše důrazně vyříkali a do druhé třetiny vlétlo úplně jiné mužstvo. Hráči převzali aktivitu a díky několika vydařeným akcím srovnali na 4:4 po druhé třetině. Třetí dějství byla doslova přetahovaná o vedení. Přítomní fanoušci z řad rodičů mohli vidět řadu kreativních akcí a krásných střel z dálky zejména v podání Víti Hanuse, který se takto trefil dvakrát. V poslední minutě utkání, famózně zakončil Petr Vobořil, kdy si po rohu naběhl na zadní tyč a nekompromisně propálil vše, co mu stálo v cestě, 8:7! Naši borci si opět mohli zařvat vítězný pokřik.