Avia Čakovice
7:42
[1:18]

Přípravka nestačila na silné Čakovice. I tak byl trenér Cigánek spokojen.

Přední Kopanina - Svoje mistrovské utkání sehrála mladší přípravka FCPK v sobotu dopoledne. Jednalo se o zápas s Čakovicemi, které vedou celou soutěž. A v tomto zápase ukázaly proč tomu tak je. Na velmi dobrý výkon soupeře domácí Kopaňáci bohužel nestačili a příští víkend je čekají Řepy.

Hodnocení trenéra - Jakub Cigánek:

obecně...

Mé hodnocení je jednoduché. Hrát jsme chtěli, a první půli nám to i šlo. Dokládá to i poločasové skóre, které bylo 1:2. A to si můžeme přiznat, že jsme byli lepší a gólů jsme měli dát mnohem více. Kluci se opravdu snažili hrát, napadali, nebyli zalezlí. Pokaždé chtěli získat míč a pelášit k brance. Za to jsem je moc pochválil.

Do druhé půlky jsem pak vyslal Toma Soukupa na druhé hřiště aby tamní hru trošku vyrovnal. Bohužel soupeř své silné hráče vyslal k nám a i s tím se pak moc dělat nedalo. Čakovice tam měli opravdu pár skvělých kluků.

co zlepšit...

Obecně zakončení a střelbu. Musíme více vypilovat pravou levou, to stejné zpracování. Děti se nedokáží tak dobře ještě orientovat v prostoru. I když to samozřejmě do nějaké míry může být věkem...

co se povedlo...

Hrát stále dál, jako kdyby bylo skóre 0:0. Myslím, že chuť jsme neztratili, a za to jsem moc rád. Děti odjížděli domů s tím, že do toho dali maximum, a rádi si zahráli. Také nezapomněli na sprchu, jako správní fotbalisté! To je také pozitivní.

Extra musím pochválit oba benjamínky Adriho a Honzíka, kteří si z U7 s námi přišli poprvé zahrát. A nemohu zapomenout na Fílu Odvárku. Tentokrát mě opravdu překvapil. Tak snad v tom bude pokračovat... Ale i ostatní předvedli hezké výkony. Nikdo nezklamal.

Soukup, Schwippel, Fiřtík, Odvárka, Neugebauer, Lajnová, Včeláková, Plešner, Holuša, Kostomlatský, Zálešák, Lajn. Trenéři: Jakub Cigánek, Tomáš Cigánek.