^
02.04.2023 | 17:00 | M | Praga
TJ Praga Praha
Mladší přípravka (U9)
38:30
[0:0]

Praga - V neděli 2.4. odehrála starší přípravka svůj první letošní mistrovský zápas. Jednalo se o venkovní utkání na půdě šesté Pragy. Jednalo se o vyrovnaný souboj, ve kterém měl každý z týmů navrch v rozdílných poločasech. Nakonec však rozhodly věci jako důraz a zbytečné chyby v neprospěch Kopaniny a modročervení tak i přes 14 branek Tomáše Soukupa podlehli domácím o pár gólů.


Hodnocení trenéra - Gabriel Halák:

Začátek se nám uplně nepovedl a už po první čtvrtině jsme prohrávali o 5 gólů. Jinak byl zápas v celku vyrovnaný. Nakonec naše hřiště vyhrálo díky závěrečným gólům Toma Soukupa.   Hlavně ze začátku zápasu nám nešlo obsazování hráčů, dostali jsme z toho hodně branek. Také musíme zlepšit přesnost přihrávek, ať už ze hry, z autu, nebo hlavně od brankáře, kde je to nejvíce nebezpečné. Bohužel jsme zbrklí a často přímo nahrajeme soupeři na nohu do šance. V částech zápasu mi ve hře chyběla i snaha a chuť. A to se nesmí dít! Pořád musíme chtít hrát. A když už nemůžu, řeknu trenérovi a on mě vystřídá.    Jinak bych vyzdvihnul výkony golmanů a to jak jsme proměňovali šance. Zápas to nebyl ve finále zas tak špatný, ale pořád je co zlepšovat.   Hodnocení trenéra - Jakub Cigánek:    Zápas dvou rozdílných poločasů. My jsme ten první nehráli dobře. Připadalo mi, že jsme se lekli atmosféry, soupeře. Často to je o tom prvním gólu, a ten dal soupeř. V druhém jsme přidali na síle, a tak jsme tedy i začali dotahovat. Bohužel neúspěšně.   Nebyli jsme dostatečně důrazní, párkrát jsme si sice hezky nahráli ale bez finální fáze. Jen na vlastní půlce. Pořád jsme hráli dozadu. Ale když nebudeme hrát dopředu, tak nedáme góla… No a z těchto nahrávek a z našich zbrklostí pramenily ztráty a tedy i góly do naší sítě. Výkon mi připadal trošku bez plamenu, bez snahy.   Do druhé půle se k nám přidal Max, dal hře větší řád a hlavně důraz, a z toho také začaly padat góly. Když si budeme lépe obsazovat, budeme více důrazní a budeme v soubojích dříve, tak zápasy budou dopadat tak, jak dopadl druhý poločas a hlavně poslední čtvrtina. To dal soupeř asi jen jeden gól. Další zápas nás čeká ve čtvrtek. Snad bude lepší. 

Sestava

Strašrybka, Mráz, Dvořáková, Novotný, Holuša, Schwippel, Soukup, Rak, Lajn, Malý, Odvárka, Kostomlatský, Plešner O., El Maoula. Trenéři: G. Halák, J. Cigánek.

Góly

14x - Soukup, 5x - Rak, 3x - Holuša, Lajn, 1x - Schwippel, Mráz, Novotný, El Maoula, Malý

Střelci FCPK

Hráli v utkání

 MGŽČ
Dvořáková Laura60---
El Maoula Hugo601--
Holuša Marek603--
Kostomlatský Petr60---
Lajn Matyáš603--
Malý Jiří601--
Mráz Matěj601--
Novotný Kryštof601--
Odvárka Filip60---
Plešner Otakar60---
Rak Maxmilián605--
Schwippel David601--
Soukup Tomáš6014--
Strašrybka Eduard60---


www.otocr.cz