Starší přípravka (U11)
FK Řeporyje-Praha 5
11:11
[5:5]

Přední Kopanina - V sobotu 6.5. odehráli svůj čtvrtý mistrák letošního jara kluci ze starší přípravky. Jednalo se o velmi vyrovnané utkání. Týmy šly do šaten za stavu 5:5 a v druhém poločase se o výhře také nerozhodlo. Nakonec skončil vypjatý zápas rovným výsledkem 11:11.

Hodnocení trenéra - Jakub Řešátko:

Co se povedlo:
Moc se mi líbil výkon kluků, protože do toho dali maximum svých sil. Bojovali, běhali do útoky, ale skvěle i pracovali v obraně. Moc se mi líbil výkon Tomáše Soukupa, který prakticky nedal protihráčům šanci skórovat. Další perfektní výkon předvedl Radek Farář, který velmi dobře bránil a svými dlouhými outy dělal zmatek v obraně soupeře. Posledním hráčem který si zaslouží speciální pochvalu je Tobík Veselý. Ač je mladší než většina našich soupeřů, tak jeho výkony jsou stabilně velmi dobré.

Co zlepšit:
Určitě bych zlepšil efektivitu zakončení, protože v posledních 3 minutách zápasu jsme měli asi 6 tutovek. Ale bohužel jsme nebyli schopni je proměnit. Jinak si myslím, že celkově výkon byl velmi dobrý a byly tam pouze drobné chybky.

Hodnocení trenéra - Alex Antene:

Bylo vidět, že mezi týmy je velká rivalita. Týmy byly vyrovnané a to nám umožnilo sledovat pestrý zápas. Obrana fungovala, útok též, akorát musíme ještě kluky naučit, jak pracovat pod větším tlakem, abychom zbytečně neodkopávali balón.  Stav mého hřiště 7:7

Soukup, Farář, Fiala, Froleš, Hanus, Hrdlička, Inward, Kysela, Plešner, Veselý S., Veselý T. Trenéři: Alex Antene, Jakub Řešátko.

3x - Inward, Veselý T., 2x - Plešner, 1x - Froleš, Hanus, Hrdlička.