^
21.05.2023 | 11:00 | M | Př.Kopanina
15:2
[9:0]

Přední Kopanina - V neděli 21.5. čekal mladší žáky jejich osmý mistrák tohoto jara. Soupeřem byl poslední tým soutěže, a to Slivenec. Zápas byl jednostranný i přes nižší počet domácích Kopaňáků. Za modročervené totiž nastoupilo pouze deset hráčů a celé utkání tak odehráli bez střídání. Již o poločase byl stav 9:0 pro FCPK a nakonec to kluci zvládli konečným skóre 15:2. Kopanina si tak připsala sedmou výhru v osmi kláních.

Hodnocení trenéra - Martin Skočdopole:

Zápas, který se změnil v jasnou exhibici našeho celku, se odehrál v neděli dopoledne na stadionu u Drahušky. Naším soupeřem byl tým Slivence nacházející se na samém chvostu tabulky. Jediný problém, který se před zápasem musel řešit, byl post brankáře. Naše jasná jednička Jéňa Racek nemohl nastoupit kvůli nemoci. Role gólmana se parádně zhostil Míša Ulbrich, který se do branky staví i při trénincích.

Kopaňáci dominovali od samého začátku utkání. Poločas vyhráli 9:0, kdy gólové hody odstartoval v páté minutě Pavel Vobořil, na kterého navázali kapitán Víťa Hanus, třikrát se trefil Oliver Tsang, hattrick v prvním poločase zkompletoval i Jonáš Novotný a jeden gól vsítil Petr Vobořil. O přestávce jsme kluky nabádali, ať proti takovému soupeři zkusí hrát víc kombinačně. V prvním poločase, na můj vkus, hráči hodně sólovali a některé situace mohli řešit přihrávkou lépe postavenému spoluhráči. Nějakou dobu klukům trvalo než se s našimi instrukcemi sžili a toho využil slivenecký Horák, když snížil na 9:1. Gólostroj opět začal od 58. minuty, kdy po krásných akcích se postupně trefili Tsang, Novotný, Pavel Vobořil, Hanus a ještě dvakrát Jonáš Novotný. Za hosty korigoval na konečných 15:2 agilně hrající Horák. S hrou, zejména ve druhém poločase, jsme byli velice spokojení, protože kluci dokázali do zápasu přenést kombinační prvky, které trénujeme.   V příštím kole jedeme na horkou půdu Řep, tak pevně věříme, že se nám podaří potvrdit tento výsledek.

Ulbrich - Bošek, Davagle, Hanus (K), Kocourek - Novotný, Škopek, Tsang - Vobořil Pavel, Vobořil Petr. Trenér: Martin Skočdopole.