04.06.2023 | 15:00 | M | Př.Kopanina
SK Motorlet Praha D
11:0
[5:0]

Přední Kopanina - O osmé místo v 1.A třídě se utkali v neděli 4.6. starší žáci Přední Kopaniny a Motorletu D. Od začátku šlo o jasnou záležitost. Modročervení na soupeře vlítli a už ve třetí minutě otevřeli skóre, když se trefil Jonáš Peřina. Do poločasové pauzy vsítili Kopaňáci ještě čtyři branky a pálit nepřestali ani v půli druhé. V tomto jednostranném utkání se 4x prosadil Chudada a hattrick zaznamenal Tomáš Dragon. FCPK si tak připsala pátou jarní výhru.

Štička - Bryčka (K), Peřina, Jeřábek, Nachtman - Filipovský, Púčik, Bernas - Tekushev, Kysilka, Chudada. Hokejové střídání: Merta, Pokluda, Blažek, Kohutič, Dragon.

3. Peřina (1:0), 15. Chudada (2:0), 28. Kysilka (3:0), 32. Chudada (4:0), 35. Chudada (5:0), 54. Filipovský (6:0), 56. Chudada (7:0), 68. Dragon (8:0), 73. Dragon (9:0), 74. Dragon (10:0), 76. Bryčka (11:0)