24.04.2023 | 17:00 | M | Př.Kopanina
FK Meteor Praha VIII C
1:5
[1:2]

Přední Kopanina - V dohrávce 14. kola 1.třídy starších žáků se u letiště představil lídr tabulky - Meteor Praha. Za stavu 1:1 přežili hosté dvě obrovské šance Kysilky, pak vstřelili ze standardní situace gól do šatny. Hned po pauze přidali třetí gól a rozhodli zápas. Za Kopaninu skóroval Dragon. Na podzim prohráli modročervení v Libni 0:10, i z toho je vidět, že jaro je zastihlo v lepší formě. Příští zápas čekají Kopaninu Řepy.

Hodnocení trenéra - Tomáš Cigánek :

Hráli jsme s vedoucím týmem tabulky, odešli jsme poraženi, ale kluci odehráli poctivý zápas. Kdyby Max Kysilka dvakrát sám před brankářem v první půli za stavu 1:1 aspoň jednou proměnil, tak mohlo být skóre v poločase opačné a nadřeli se s námi mnohem více. Následný gól do šatny a třetí hned po pauze zbytečně ten zápas vyřešili ve prospěch hostů, kteří pak hráli navíc po větru a zbytek zápasu si pohlídali. Dali jeden gól z penalty po faulu Peřiny a zahrávali velmi nebezpečně standardní situace. My jsme postavili Bernase na stopera k Peřinovi a je to zajímavá varianta, dopředu jsme k sobě přiřadili Dragona s Nachtmanem a právě jejich souhra zařídila jediný gól. Po dlouhé době naskočil do zápasu ve své "hokejové" pauze Matyáš Dostál. Měli jsme hodně absencí, ze základní sestavy určitě Filipovský, Chudada, Franěk, Jeřábek, Tekushev i Lukeš. Jedeme dál, těšíme se do Řep.

Štička - Bryčka (K), Bernas, Peřina, Mikšovský - Borůvka, Kysilka, Púčik, Kohutič - Dragon, Nachtman. Hokejové střídání: Merta, Dostál. Trenér: Tomáš Cigánek

17. Dragon (1:1, as. Nachtman)