Slovan Bohnice
Starší žáci (U15)
1:4
[0:0]

První jarní mistrák přinesl starším žákům tři body a polepšení o dvě místa v tabulce.

Bohnice - V neděli 26.3. si starší žáci odbyli letošní premiéru v soutěži. V důležitém utkání se postavili Bohnicím, které sídlily o bod před FCPK. Pro kluky to tak byla skvělá příležitost dostat se ze spodní trojky tabulky ideálně až na osmé místo. Po bezbrankovém prvním poločasu přišla kopaninská rychlopalba, kdy modročervení udeřili 4x během 18 minut a soupeř už jen poupravil skóre na konečných 4:1 pro FCPK.

Hodnocení trenéra - Tomáš Cigánek:

Jsme rádi za dobrý start do jara. Zápas dvou sousedů v tabulce, ve kterém jsme přesvědčivě zvítězili. V zimě jsme moc zápasů neodehráli, pořád jsme se počtově kvůli nemocem, školám a odjezdům na hory potáceli na hranici jedenáctky hráčů. Poločas nám trvalo než jsme se do toho dostali, ale když jsme začali přistupovat k hráčům, vyhrávat souboje a odebírat míče rázem jsme se dostávali i do šancí. Odměnou byly čtyři góly za druhou půli. Je příjemné slyšet kabinu burácet vítězným pokřikem. Snad si to hráči budou chtít ochutnat znovu. Musí na to ovšem každý zápas pracovat! Z jednotlivců jsem především rád, že se po dlouhém zranění vrátil Jonáš Peřina a byl odměněn prvním důležitým gólem.

Štička - Bryčka (K), Peřina, Nachtman, Bernas - Dragon, Kysilka, Filipovský, Tekushev - Jeřábek, Chudada. Hokejové střídání: Vápenka, Púčik. Trenér: Štěpán Růžička.

55. Peřina (1:0), 60. Jeřábek (2:0), 70. Chudada (3:0), 73. Chudada (4:0)