^
02.04.2023 | 14:00 | M | Př.Kopanina
Starší žáci (U15)
TJ Sokol Stodůlky
2:4
[2:1]

Přední Kopanina - Minulý víkend se starší žáci FCPK radovali z výhry v Bohnicích, teď po týdnu nestačili doma na Stodůlky B (2:4). Přitom v poločase vedli 2:1 po brankách Tekusheva a Chudady z penalty. Po přestávce však pálili už jenom hosté, a to dokonce třikrát. Stodůlky nasadily pět hráčů, kteří ráno hráli přebor Prahy proti Xaverovu. Žáci zůstávají na desáté pozici a v příštím zápase přivítají doma vedoucí Meteor VIII. To však bude až 15.4. po Velikonocích.


Hodnocení trenéra - Tomáš Cigánek :

Ztratili jsme zápas, ve kterém jsme měli uspět. Hráli jsme doma, soupeř na naší úrovni a odevzdali jsme mu tři body. To stejné se Stodůlkami už podruhé v sezóně! V první půli jsme inkasovali, ale dokázali dvěma góly otočit v náš prospěch a vyhrát poločas. Po půli jsme nejprve nedobíhali dorážku trestňáku a pak inkasovali z rychlé akce soupeře. V závěru jsme hru otevřeli a inkasovali počtvrté. Na těžkém jarním terénu nám chybělo více pracovitosti, viděl jsme průměrně a podprůměrné individuální výkony, a to se pak těžko skládá kvalitní týmový výkon. Nezahrála nám obrana, za kterou nás ještě několikrát podržel Štička. Dopředu jsme měli šance v první půli, ve druhé už to bylo trápení a hledání.

Sestava

Štička - Bryčka (K), Nachtman, Peřina, Bernas - Dragon, Kysilka, Filipovský, Tekushev - Chudada, Jeřábek. Hokejové střídání: Kohutič, Vápenka, Borůvka, Moretti. Trenér: Tomáš Cigánek.

Góly

33. Chudada (1:1, as. Kysilka), 34. Tekushev (2:1, as. Chudada)

Střelci FCPK

Hráli v utkání

 MGŽČ
Bernas Bastien70---
Borůvka Tomáš70---
Bryčka Ivan70---
Dragon Tomáš70---
Filipovský Radek70---
Chudada Štěpán701--
Jeřábek Michael70---
Kohutič Matyáš70---
Kysilka Maxmilián70---
Moretti Leonardo70---
Nachtman Tomáš70---
Peřina Jonáš70---
Štička Vincent70---
Tekushev Asker701--
Vápenka Matěj70---


www.servind.com