27.05.2023 | 10:00 | M | Klánovice
FK Klánovice
2:6
[0:3]

Klánovice - V dopolední sobotní hodiny 27.5. nastoupil mladší dorost Přední Kopaniny do mistráku proti domácím Klánovicím. Šlo o důležité utkání, protože modročervení byli před utkáním pouze o tři body před soupeřem. Kopaňáci to dobře věděli a tak to vypadalo i na hřišti. Už v sedmé minutě vedli 2:0 a do šaten se šlo dokonce za stavu 3:0. V druhé půli modročervení ještě branky přidali a Klánovice skórovali 2x aby pouze upravily výsledek na 6:2 pro FCPK.

Mendl - Všetečka (K), Hrubý, Rahimič, Novotný - Smejkal, Sokol, Šimek - Anderson, Manghi, Hauer. Hokejové střídání: Novák, Živkovski, Kysilka, Bryčka, Bouzek, Azare. Trenér: Michal Jonáš.

4. Rahimič (0:1), 7. Šimek (0:2), 32. Rahimič (0:3), Novák (pen, 0:4), Smejkal (0:5), Manghi (0:6)