13.05.2023 | 10:45 | M | D.Počernice
Sokol Dolní Počernice
2:2
[0:2]

Dolní Počernice - Svůj sedmý mistrovský zápas letošního jara odehráli fotbalisté mladšího dorostu FCPK v sobotu 13. května. Ti po dosavadních šesti zápasech měli dvě výhry a čtyři prohry. Tentokrát se jednalo o utkání na hřišti Dolních Počernic, které jsou v tabulce o místo před Kopaňáky a rozdíl tvoří pouhé čtyři body. V sázce tak byl důležitý výsledek. Modročervení se ujali vedení 2:0 již v první půli. Avšak během druhého poločasu přišla desetiminutovka domácích, kdy se 2x prosadili a záhy bylo skóre vyrovnané. Malý rozdíl v tabulce se tak potvrdil i na hřišti, kde týmy nic nerozdělilo, a konečný výsledek tak byl 2:2.

Hodnocení trenéra - Michal Jonáš:

Zápas dvou poločasů.
Po čase prvního poločasu vlastně nemám co vytknout nikomu ba naopak všechny pochválit, hráli jsme fotbal, dostávali se do šancí, jak ze stran, tak středem a vzadu obrana fungovala bezchybně. Po penaltě, kterou neproměnil Smejkal se naštěstí dostal ještě k balónu Šimek, který skóroval i přes několik obránců. Do poločasu přidal ještě gól Rahimič. Zdálo se to jako jasný zápas ale bohužel se nám nepodařilo dát 3 branku a rozhodčí, který zápas vůbec nezvládl zápas nařídil po nátlaku a nápovědě domácích fanoušků penaltu i proti nám, kterou domácí hráč bohužel proměnil. I tak jsme byly lepším týmem a ze standardky trefil Všetečka tyč a další šance se nám také nepodařilo proměnit. Bohužel po centru i díky špatnému terénu přišla jediná chyba gólmana v zápase a dostali jsme 2 gól. Už se  nám bohužel závěrečný tlak nepodařilo proměnit v rozhodující  gól a tak odjíždíme s bodem, který je pro nás díky průběhu zápasu vlastně prohra a pro domácí velké vítězství.

Mendl - Všetečka (K), Anderson, Hrubý, Rahimič - Kysilka, Novotný, Sokol - Šimek, Smejkal, Manghi. Hokejové střídání: Bryčka, Dimitrov, Azare, Bernas. Trenér: Michal Jonáš.

12. Šimek (0:1), 22. Rahimič (0:2)