^
06.05.2023 | 17:00 | M | Př.Kopanina
Mladší dorost (U17)
SK Střešovice 1911 B
3:0
[0:0]

Přední Kopanina - v sobotu 6.5. nastoupili do svého pátého letošního mistráku borci z mladšího dorostu. Ti se po dobrém startu do roka, kdy porazili druhou Hostivař, chtěli vrátit na tuto vítěznou kolej, protože poslední 3 utkání prohráli. Soupeřem byly deváté Střešovice. Modročervení se ujali vedení v 49. minutě, kdy skóroval Smejkal, a soupeře už k vyrovnání nepustili. Naopak do konce zápasu domácí přidali ještě dvě branky a pojistili si první výhru od začátku dubna.


Hodnocení trenéra - Michal Jonáš:

První výhra pod moji taktovkou s nulou vzadu.
Tento zápas nejen díky výsledku hodnotím jako velmi podařený. Celý zápas jsme dle mého byly lepším týmem. V prvním poločase jsme bohužel i díky skvěle chytajícímu gólmanovi hostů nešli do minimálně 2 gólového vedení. Ale šli do kabin za remízového stavu. V druhé půlce jsme šli do vedení díky Smejkalovi, poté z pokutového kopu byl nekompromisní Biro, a nakonec díky dobrému pohybu vypíchnul balon Manghi a svoje sólo proměnil v naši 3 branku. Musím pochválit naší obranu, která až na par menších individuálních chyb zahrála skvělý zápas jako celek ale chtěl bych vyzdvihnout výkon mladého Kysilky, který si na svůj věk počínal skvěle. Nicméně celý tým odmakal celý zápas a byl za to odměněn výhrou a zaslouží si také pochválit.

Sestava

Mendl - Kysilka, Hrubý, Bíro, Anderson - Sokol, Smejkal, Manghi - Rahimič, Novák, Všetečka. Hokejové střídání: Bryčka, Nechvíle, Dimitrov, Azare, Šimek, Bernas.

Góly

49. Smejkal (1:0), 67. Bíro (pen. 2:0), 87. Manghi (3:0)

Střelci FCPK

Hráli v utkání

 MGŽČ
Anderson Gavin90---
Bernas Bastien90---
Bíro Šimon901--
Bryčka Ivan90---
Dimitrov Fabián90---
Hrubý David90---
Kysilka Maxmilián90---
Manghi Giovanni901--
Mendl Miroslav90---
Nechvíle Matyáš90---
Novák Miroslav90---
Rahimič Omar90---
Smejkal David901--
Sokol Tobiáš90---
Šimek Viktor90---
Všetečka Jakub90---


www.servind.com