08.05.2023 | 17:00 | M | Př.Kopanina
SK Union Vršovice
1:2
[1:0]

Přední Kopanina - V pondělí 8.5. vyběhli do zápasu po deváté na jaře hráči staršího dorostu. Jednalo se o domácí souboj s dvanáctými Vršovicemi. První poločas se FCPK ujala vedení díky brance Dimitrova a modročervení šli do kabin za stavu 1:0 v jejich prospěch. Druhých 45 minut však proběhlo v taktovce hostů, kteří nejdříve srovnali, a poté dokonce v 90. minutě zápas rozhodli gólem na 1:2. Utkání tak skončil ve prospěch Vršovic, a Kopaňáci tak prodlužují sérii bez výhry na devět utkání.

Hodnocení trenéra - Michal Jonáš:

Další zápas a bohužel další prohra.
Zápas v první půlce z naší strany poměrně nic moc a spíše nákopy, nicméně se nám podařilo jít do vedení. Druhý poločas z naši strany opět lepší, bohužel po dalším zjevném ofsajdu a i následné chybě našeho gólmana hosté vyrovnali skóre. Rozhodl jsem se stáhnout naši obranu na 3 vzadu a snažit se porvat o všechny body a přidat ještě jednu branku. Konečně jsme začali držet balon a vlastně začali hrát fotbal což bylo super, ale bohužel jsme tím otevřeli vzadu a v poslední minutě zápasu jsem po brejku inkasovali a prohráli, což bylo dosti kruté.

Mendl - Hrdina (68. Rahimič), Bíro, Zavadil (K), Hrubý - Šimek (46. Novák), Čvirk, Benedikt - Dimitrov (57. Všetečka), Sokol (75. Smejkal), Sellers. Trenér: Michal Jonáš.

39. Dimitrov (1:0)