^
15.04.2023 | 10:00 | M | Střešovice
3:1
[1:1]

Dorost prohrál 1:3 ve Střešovicích. Gólmana Mendla odvezla sanita s poraněným nosem.

Střešovice - V sobotu 15.4. odehrál starší dorost svoje šesté mistrovské utkání jarní části soutěže. Jednalo se o souboj na hřišti Střešovic a šlo o poměrně dramatický zápas. Přední Kopanině se ve 34. minutě zranil brankář Mendl a zbytek mače tak musel odchytat hráč hrající v poli (Novák). I tak se šlo do šaten za remízového stavu 1:1. Ten trval ještě dlouho během druhé půle, avšak tři minuty před koncem rozhodl domácí Kožený brankou na 2:1 a o chvíli později už jen upravil výsledek svým hattrickem na 3:1 pro Střešovice. Kopanina má bilance na jaře 6 zápasů, 2 remízy, 4 prohry.