SK Hostivař
2:4
[2:1]

Dorostenci prohráli s poslední Hostivaří, přitom v poločase vedli. Zklamání!

Přední Kopanina - Velikonoční zápas starší dorostenci prohráli. V domácím prostředí zbytečně odevzdali všechny body poslední Hostivaři (2:4). Stejného soupeře na podzim porazili 4:1 na jeho hřišti. V odvetě zajistil poločasové vedení 2:1 Philip Neale, bývalý hráč, který si odskočil do Prahy na Velikonoce z univerzity v Holandsku. Bohužel ve druhém poločase už střílel pouze soupeř.

Hodnocení trenéra - Jaroslav Bíro :

Na mančaftu je deka. Třetí zápas s týmy, které bychom měli porážet a potřetí jsme body ztratili. S kým jiným si zvednout sebevědomí a nastartovat se než s poslední Hostivaří. Nefunguje mezihra. Dnes jsme měli kvalitní útočníky, Neale se bil na hrotu a dvakrát skóroval. Soupeř nás předčil bojovností, důrazem, nasazením. Jednoduchý fotbal na těžkém terénu.

Mendl - Hrdina (51. Hrubý), Bíro, Zavadil (K), Novák - Jusko J., Čvirk, Sellers, Smejkal (62. Hauer) - Neale, Rahimič. Trenér: Jaroslav Bíro.

28. Neale (1:1, as. Bíro), 45. Neale (2:1, as. Čvirk)