17.06.2023 | 10:30 | M | Braník
ABC Braník
3:5
[2:1]

Braník - Poslední zápas sezony odehrál A-tým Přední Kopaniny na hřišti sedmého Braníku. Do posledního kola šli modročervení stále s nadějí na druhé místo v přeboru. K tomu však potřebovali kromě své výhry i ztrátu Dukly JM proti Radotínu. Zápas FCPK s Braníkem začal lépe pro domácí, kteří se po půl hodině hry ujali dvougólového vedení, minutu před koncem první půle však Kopaňáci vstřelili důležitou branku do šatny. Nedlouho po začátku druhého poločasu však Braník opět odskočil na rozdíl dvou gólů a vedl 3:1. Poslední dvacetiminutovka ale byla modročervená a FCPK se prosadila hned 3x, aby zformovala obrat na 5:3 v její prospěch. Ve stejnou dobu však Dukla JM svoje utkání vyhrála, a Kopanina tak končí sezonu na třetí pozici.

Lukáš Růžička (Braník): Poslední utkání výsledkově nevyšlo. Je to velká škoda, protože proti velmi silné Kopanině jsme hráli zcela vyrovnané utkání do šedesáté minuty, kdy jsme ještě vedli 3:2. Dobře jsme kombinovali, vytvářeli si šance. Ve druhém poločase, a zvlášť v jeho druhé polovině, nám došly síly a byla z toho porážka 3:5.
Daniel Vott (Kopanina): Do utkání jsme nevstoupili dobře, vázla nám souhra a domácí se zaslouženě dostali do vedení. Ve druhém poločase to bylo již z naší strany daleko lepší, otočili jsme vývoj skóre, a navíc ještě mnoho dalších šancí neproměnili. Ukázala se šířka našeho kádru a já osobně jsem rád, že všichni ukázali, že na přeborovou soutěž svými výkony stačí.

Nejlepší hráč ABC Braník: Petr Hejduk.
Nejlepší hráč FC Přední Kopanina: Daniel Urban.

Zavadil - Kučera (78. Spizzirri), Tržický, Krejčí, Mejdr (78. Schierreich) - Asad, Šalanský (46. Veleba), Mainolfi (78. Čermák) - Ptáček (78. Kočí), Urban (K), Hájek. Trenér: Daniel Vott.

44. Urban (2:1), 55. Ptáček (3:2), 71. Urban (3:3), 79. Spizzirri (3:4), 95. Urban (3:5)