^
10.05.2023 | 17:30 | M | Zbraslav
6:0
[3:0]

Zbraslav - Ve středu 10.5. nastoupili do svého šestého letošního mistráku hráči z mladšího dorostu. Ti po dosavadních pěti zápasech měli dvě výhry, včetně jedné z minulého kola, a tři prohry. Tentokrát se jednalo o dohrávku odloženého utkání na půdě Zbraslavi, která se nachází na druhém místě v tabulky. Rozložení obou celků se odrazilo i na výkonech v zápase, kdy už o první půli domácí vedli 3:0. Stejným skórem skončil i poločas druhý, a Zbraslav tak porazila FCPK 6:0.

Hodnocení trenéra - Michal Jonáš:

Bohužel skóre vypadá jednoznačně.
Odložený zápas, kde jsme se na odvetu bohužel nesešli úplně v plné sestavě jako minulou sobotu. Nicméně k hodnocení. Jednoznačně zasloužená výhra hostí, kteří byli hlavně takticky a týmově skvěle připraveni. Hráli vlastně celý zápas križné balóny za lajnu nebo klasicky balon za lajnu na jedné nebo druhé straně a i díky rychlostním hráčům jim to skvěle vycházelo a vlastně 5 branek jsme dostali přesně takto po náběhu a centru přes vápno na druhou stranu do takřka prázdné brány. Nicméně i přes tento výsledek nás několikrát podržel golman Mendl, jako pozitivní věc vidím dobrou fyzičku od nás a to, že v druhé půlce jsme chtěli hrát fotbal a měli jsme několik šanci a vlastně dobrých pasáži. A jak se říká hráli jsme až do konce a neměli hlavy dolů. Takže za tohle bych chtěl pochválit celý tým.

Mendl - Kysilka, Hrubý, Bryčka, Anderson - Smejkal, Sokol, Rahimič - Všetečka, Novák (K), Šimek. Hokejové střídání: Nechvíle, Azare, Bernas. Trenér: Michal Jonáš.