^
22.04.2023 | 11:00 | M | Př.Kopanina
2:4
[2:3]

Přední Kopanina - v sobotu 22.4. nastoupili do svého čtvrtého letošního mistráku borci z mladšího dorostu. Ti se po dobrém startu do roka, kdy porazili druhou Hostivař, chtěli vrátit na tuto vítěznou kolej, protože poslední 2 utkání prohráli. Soupeřem byla pátá Uhříněves. Modročervení se ujali vedení v 18. minutě, avšak to potrvalo pouhých 6 minut, a po půl hodině hry už dokonce hosté skóre otočili. Do konce poločasu padlo ještě po jednom gólu do každé z branek, a tak se do šaten šlo za stavu 2:3. V druhém poločase však už skórovala jen Uhříněves a tak nakonec vyhrála 4:2.

Hodnocení trenéra - Michal Jonáš:

První zápas pod mojí taktovkou vlastně začal skvěle. Chtěl jsem vyzkoušet něco, co by mohlo fungovat a zkusit určité hráče na odlišných pozicích než hráli doposud.
Začátek zápasu neskutečné nasazení, hodně balon na našich kopačkách a velký tlak na soupeře. Měli jsme minimálně 2 gólové šance, kde jsme nebyli úplně precizní v koncovce, což je velká škoda. Nicméně nakonec v 18. minutě prostřelil Míra Novák vše co mu stalo v cestě a bylo to 1:0. Pak se hra lehce uklidnila a bohužel opravdu z ojedinělé šance po individuální akci hostujícího hráče jsme inkasovali. Poté se hra poměrně vyrovnala a nebylo moc šancí, bohužel přišla standardka, kterou hostující hráč skvěle trefil. Do poločasu se podařilo po důrazu skvěle hracímu všetečkovi korigovat skóre ale to bohužel jsme opět inkasovali ze standardní situace. Druhou půlku jsme začali prohozením krajních hráčů díky čemuž odehrál skvělý poločas Smejkal. Bohužel i přes řekl bych vlastně lepší týmový výkon se nám nepodařilo skórovat v druhém poločase a vzít body z utkání, v kterém jsme na to měli. Nicméně na konci bylo vidět, že nám odešla fyzička a prakticky většině prostě jak se říká došla šťáva, z čehož následovalo i hodně nedovolených zákroku z naši strany. Každopádně bych dnešní zápas i přes nepříznivé skóre hodnotil velice pozitivně za bojovnost a nasazení celého týmu, který minimálně první půlku ukázal, že může hrát prakticky s kýmkoliv.

Štička - Kysilka, Hrubý, Novotný, Anderson - Hauer, Smejkal, Manghi - Novák, Sokol, Všetečka. Hokejové střídání: Živkovski, Bryčka, Bouzek, Nechvíle.

18. Novák (1:0), 38. Nechvíle (2:2).