^
01.04.2023 | 13:30 | M | Př.Kopanina
Mladší dorost (U17)
SK Hostivař
2:1
[0:1]

První výhru mladšího dorostu v sezóně dvěma góly vystřílel nováček Rahimič.

Přední Kopanina - Mladší dorost skvěle odstartoval do jara. Kopanina s jedním bodem poslední, Hostivař s 25 body třetí. Ale na hřišti dopadlo vše jinak, než se očekávalo. Kopanina po výhře 2:1 brala první výhru v sezóně. Oba góly vstřelil Omar Rahimič. Bosenský útočník, nová posila z Dukly, zúročil poctivou práci celého týmu. Gratulujeme!


Hodnocení trenéra - Tomáš Cigánek :

Máme velkou radost z výsledku, kluci si poprvé v sezóně mohli zakřičet vítězný pokřik. Určitě jsme měli v utkání i kus štěstí, přesto si myslím, že vítězství je zasloužené. Chtěli jsme víc než soupeř. Hostivař nám dala na podzim desítku, před zápasem jsme měli o 24 bodů méně. Ale řekli jsme si, že na to koukat nebudeme a půjdeme do toho od 0:0. Táhli nás nadstandardní individuální výkony Mendla v brance, Jeřábka v obraně a Všetečky v útoku. Postupně se přidávali další a druhou půli jsme otočili, protože celý tým to chtěl. A rozhodl to Rahimič. Proto k nám přišel. Aby hrál celé zápasy, dával branky a v létě se přesunul do Dukly. Držíme mu palce, aby to vyšlo.

 

Sestava

Mendl - Bryčka, Jeřábek, Novák (K), Novotný - Sokol, Dimitrov F., Smejkal, Anderson - Všetečka, Rahimič. Hokejové střídání: Živkovski, Nechvíle. Trenér: Tomáš Cigánek.

Góly

71. Rahimič (1:1), 82. Rahimič (2:1)

Střelci FCPK

Hráli v utkání

 MGŽČ
Anderson Gavin80---
Bryčka Ivan80---
Dimitrov Fabián80---
Jeřábek Michael80---
Mendl Miroslav80---
Nechvíle Matyáš80---
Novák Miroslav80---
Novotný Vincent80---
Rahimič Omar802--
Smejkal David80---
Sokol Tobiáš80---
Všetečka Jakub80---
Živkovski Danail80---


www.kone-zduchovice.cz