28.05.2023 | 17:00 | M | Př.Kopanina
SK Střešovice 1911
3:3
[0:0]

Přední Kopanina - Šlágr 28. kola 1.A třídy se odehrál v neděli odpoledne na stadionu U Drahušky. Potkaly se týmy domácí Přední Kopaniny B a Střešovic, tedy třetí proti prvnímu. První poločas utkání se obešel bez branek, do šaten se šlo za stavu 0:0. V druhé půli však zápas naplnil svou roli jakožto pravé derby a střílelo se na obou stranách. V 56. minutě otevřel skóre domácí kanonýr Urban a vyslal FCPK do vedení. Za nedlouho se však podařilo hostům srovnat a v 78. minutě se dokonce ujali vedení. Následovala však divoká závěrečná čtvrthodinovka, kdy nejprve modročervení vyrovnali skóre, ale v 87. minutě Střešovice vstřelily co vypadalo jako vítězný gól. Kopanina se však nevzdala a využila delšího nastavení, kdy v 95. minutě překonal brankáře hostů kopaninský Sebastian Razetto.

Hodnocení trenéra - Karel Koloušek:

Těch 4 a půl čtenářů mého hodnocení dnes promine , že nebude nadhled. Jen doufám, že alespoň jeden čtenář donese moje slova do Střešovic.

Takže k utkání: Chci pogratulovat soupeři k bodu, který byl naprosto zasloužený a spíš se přiklaním k tomu, že měl mít tři. Utkání bylo bojovné. Všechny emoce v něm korektní a pochopitelné. Skvělý Burýšek a nasazení soupeře. Myslím že jsem se přidali a tak určitě toto utkání mělo své parametry. Toto je k utkání.

A nyní: Ačkoliv jsem to nikdy neudělal. Vyjádřím se k něčemu, co jsem zažil poprvé za život. Soupeř přijel na FCPK a kromě trenéra soupeře, ke kterému jsem měl respekt a stále mám, ani jeden jediný člen nebyl schopný pozdravit. S touto vizitkou vstoupíte do nejvyšší soutěže v Praze. No přeji Vám mnoho štěstí, úspěchů a věřím, že Vás Pražský přebor přivítá pozdravem a nikoliv arogancí.

Matějka - Čermák (70. Hollerbach), Schierreich, Škarda (41. Asad), Spizirri (46. Vik) - Flaks, Šalanský, Veleba (70. Razetto) - Ptáček, Kočí (46. Mainolfi), Urban (K). Trenér: Karel Koloušek.

56. Urban (1:0), 80. Flaks (2:2), 95. Razetto (3:3)