^
19.05.2023 | 18:00 | M | Uhelné sklady
2:5
[2:2]

Uhelné sklady - Do 27. kola v 1.A třídě nastoupila v pátek 19.5. rezerva Přední Kopaniny. Ta jela odehrát utkání na půdu Uhelných skladů, které jsou na devátém místě v soutěži. První poločas byl vyrovnaný, FCPK se 2x ujala vedení a domácí 2x vyrovnávali. Do šaten se tak šlo za stavu 2:2. Druhá půle už však byla v režii modročervených. Ti udeřili ještě 3x a zápas dotáhli do vítězného konce.

Hodnocení trenéra - Karel Koloušek :

Utkání jsme nakonec s přehledem zvládli, když jsme rozhodli v poslední čtvrthodině. Pravdou je však fakt, že někteří chlapci mě svým výkonem až vystrašili. Rozhodující byl příchod do hry Bena Hollerbacha. Stále žijeme a uvidíme v neděli. A teď jedna moudrost: půjdeme zápas od zápasu a už v neděli nás můžou poslat do kytek Střešovice.

Matějka - Vik (K) (60. Hollerbach), Kočí, Tržický, Spizzirri - Flaks (69. Razetto), Čermák, Veleba - Šalanský, Ptáček, Kulhavý (46. Schierreich). Trenér: Karel Koloušek.

13. Kulhavý (1:0, as. Ptáček), 38. Spizzirri z pen. (2:1, as. Šalanský), 78. Čermák (3:2, as. Razetto), 86. Spizzirri (4:2, as. Šalanský), 89. Veleba (5:2, as. Šalanský)