16.04.2023 | 16:30 | M | Př.Kopanina
4:2
[2:0]

Rezervu zachraňoval proti Libuši hattrick Razetta. Příště derby na Aritmě.

Přední Kopanina - V neděli 16.4. odehrála rezerva FCPK své šesté soutěžní utkání jarní části. Jednalo se o souboj se třináctou Libuší. Do zápasu domácí vstoupili dobře, a do poločasu si vytvořili dvoubrankové vedení. Za nedlouho po začátku druhé půle však přišla tříminutovka hostů, ve které se 2x prosadili a skóre tak nečekaně vyrovnali. Modročervené musel v 81. minutě zachraňovat Razetto gólem na 3:2, a poté v 89. minutě dovršil svůj hattrick a upravil výsledek na 4:2 pro domácí. Kopanina má ze šesti zápasů čtyři výhry a po jedné remíze a prohře. V tabulce je třetí.

Hodnocení trenéra - Karel Koloušek :

Soupeř podal bojovný výkon a sahal po bodu. Hráli v bloku a na 100% s tím, že se něco povede. S výkonem Libuše jsem spokojený a gratuluji jim. Nás hodnotit nebudu. Není co.

Matějka - Kočí, Gröbl, Schierreich, Spizzirri (46. Vik) - Flaks (K), Hollmotz, Razetto - Šalanský (70. Holeček), Veleba, Čermák. Trenér: Karel Koloušek.

14. Veleba (1:0), 36. Razetto (2:0), 81. Razetto (3:2), 89. Razetto (4:2).