20.05.2023 | 10:15 | M | SC Radotín
SC Olympia Radotín
0:11
[0:7]

Radotín - V sobotu dopoledne vyjel A-tým Přední Kopaniny na mistrovské utkání do Radotína. Jednalo se o souboj proti poslednímu celku pražského přeboru, který si letos na jaře připsal jedinou výhru. A tak to i vypadalo. Kopaňáci začali pálit už od první minuty zápasu, kdy se prosadil Dominik Vott a nastavil tím atmosféru celého klání. Modročervení totiž o poločasu vedli již 7:0, a druhá půle tak byla pouze formalitou. Hosté skórovali ještě 4x a zaznamenali tak nejvyšší výhru sezony 11:0.

Zavadil (46. Matějka) - Hollerbach, Kučera (62. Schierreich), Škarda, Hovorka (62. Šalanský) - Asad (62. Ptáček), Mejdr (62. Veleba) - Razetto, Vott, Hájek - Urban (K).

1. Vott (1:0), 9. Urban (2:0), 19. Urban (3:0), 25. Vott (4:0), 37. Vott (5:0), 43. Mejdr (6:0), 44. Urban (7:0), 50. Urban (8:0), 60. Hájek (9:0), 70. Hájek (10:0), 87. Šalanský (11:0)