30.04.2023 | 17:00 | M | Vyšehrad
FK Slavoj Vyšehrad
2:1
[2:1]

Vyšehrad - V neděli 30. dubna odehráli fotbalisté Přední Kopaniny své osmé mistrovské utkání letošního jara. Jednalo se o zápas na půdě posledního Vyšehradu, který měl do tohoto víkendu letos jednu výhru v soutěži. Na druhé straně Kopaňáci měli v úmyslu napravit špatný výkon z minulého kola, kdy podlehli ČAFC 0:2 po čtyřech vítězstvích v řadě. A právě modročervení do klání vstoupili parádně, když se už ve 4. minutě prosadil Asad. Avšak ještě do poločasu se překvapivě podařilo domácímu celku zápas otočit na 2:1 ve svůj prospěch. Druhý poločas už branky nepadly a Vyšehrad si vedení pohlídal. To mu stačilo k výhře a třem bodům.

Matějka - Kučera (K), Mejdr (51. Veleba), Škarda (57. Schierreich), Hovorka - Šalanský (78. Kočí), Asad, Vott - Kulhavý (46. Mainolfi), Razetto, Hájek. Trenér: Daniel Vott.