^
22.04.2023 | 17:00 | M | Př.Kopanina
0:2
[0:1]

Přední Kopanina - V sobotu 22. dubna odehráli fotbalisté Přední Kopaniny své sedmé mistrovské utkání letošního jara. Po středečním zklamání, kdy podlehli v semifinále Teskahor poháru Tempu, tak bylo na čase opět upřít zrak na pražský přebor. V této soutěži byli modročervení na vlně čtyř výher v řadě, kdy naposledy porazili v dramatickém boji Kolovraty. Tento víkend však do zápasu proti ČAFC dobře nevstoupili. Po 22 minutách se za hosty trefil Ondřej Huňka a do šaten se šlo za stavu 0:1. Druhý poločas toho moc nezměnil a v 90. minutě dal ČAFC pojišťovací branku. Konečný výsledek 0:2.

Hodnocení trenérů:

Daniel Vott (Kopanina): Myslím si, že výsledek je pro nás krutý, protože jsme nepředvedli špatný výkon a vytvořili si i mnoho šancí, které však končily na výborném výkonu brankáře Štěpánka. Hosté se dostali do vedení, které potom svoji soustředěnou a bojovnou hrou hlídali a v samém závěru ještě navýšili. Je to prostě jednoduché: pokud nedáme gól, nemůžeme chtít bodovat.

Miroslav Kaliba (ČAFC): Co k tomu mám říct?  Asi jsme udělali překvapení kola. Utkání jsme odehráli bojovně, zodpovědně, a hlavně nás podržel brankář Štěpánek, který vychytal mnoho šancí domácích. Navíc si myslím, že domácím pro jejich kombinační hru příliš nenahrával terén. Podařil se nám jeden kontr, ze kterého jsme šli do vedení a v nastavení jsme z dalšího výhru pojistili. Před zápasem bychom brali bod, a nakonec vezeme tři a jsme velmi rádi, že se nám na tabulku dívá o trochu lépe. Závěrem musím pochválit výkon našich dvou mladíků, kteří při absencích museli do utkání zasáhnout od začátku a zvládli to na jedničku.

Nejlepší hráč FC Přední Kopanina: Vojtěch Ptáček.
Nejlepší hráč ČAFC Praha: Marek Štěpánek.

Zavadil - Mejdr (37. Schierreich), Krejčí, Kučera, Hovorka - Hájek - Vott, Mainolfi, Ptáček, Kulhavý (46. Razetto) - Urban (K) (64. Šalanský). Trenér: Daniel Vott.