^
01.04.2023 | 16:30 | M | Tempo
FC Tempo
FCPK
1:3
[0:1]

Přední Kopanina poráží Tempo a v boji o druhé místo přeboru získává navrch

Lhotka - Šlágr 20. kola přeboru Prahy zná svého vítěze: Přední Kopanina. Modročervení vrátili podzimní porážku FC Tempo v pravý čas, v zápase druhého se třetím a po výsledku 3:1 odskakují na stříbrné pozici na pět bodů. Góly na Tempu před téměř dvěma stovkami fanoušků stříleli Šalanský, Kulhavý a Mainolfi. V příštím kole narazí Kopanina na Podolí. Hraje se U Drahušky už na velikonoční pátek 7.4. od 16:30.


Ohlasy utkání

Petr Vanko (FC Tempo): Oboustranně velmi kvalitní utkání před výbornou diváckou návštěvou. Bohužel pro nás vývoj ovlivnil brzký gól soupeře. Místy jsme hosty i přitlačili, ale vytěžili jsme jen snížení na 1:2 a zažili jsme takové déja vu. Po podzimním utkání na Kopanině jsem říkal, že si domácí bod zasloužili a nebrali nic, tak tentokrát jim to fotbalový svět dorovnal.
Daniel Vott (Kopanina): Myslím, že jsme viděli velmi kvalitní utkání divizní úrovně. Mělo to všechny parametry, včetně dobrého výkonu rozhodčích a početné divácké kulisy. Nám se povedl start do utkání, který byl korunován rychlou brankou, ve druhém poločase jsme přidali druhý gól, na který sice Tempo rychle zareagovalo snížením, ale více již nestihlo. Je pravda, že domácí za stavu 0:1 neproměnili velkou šanci a mohlo to vypadat i jinak. Pro nás je velmi důležitá i třetí branka z nastaveného času, která nám, v případě rovnosti bodů se soupeřem, zaručuje lepší bilanci vzájemných utkání. Za výkon jsem opravdu rád a kluky musím pochválit.

Nejlepší hráč FC Tempo Praha: Filip Šmídek.
Nejlepší hráč FC Přední Kopanina: Jan Kulhavý.

 

Sestava

Zavadil - Kučera (K), Krejčí, Škarda, Hovorka - Asad - Mejdr, Mainolfi, Kulhavý (78. Urban), Vott (88. Hollerbach) - Šalanský (62. Ptáček). Trenér: Daniel Vott.

Góly

5. Šalanský (0:1), 68. Kulhavý (0:2, as. Vott), 90. Mainolfi (1:3, as. Urban)

FCPK Tv

odkaz na video: https://youtu.be/PrU15JCKyPk

Střelci FCPK

Foto

Hráli v utkání

 MGŽČ
Asad Ali90---
Hollerbach Ben Rudi90---
Hovorka Petr90---
Krejčí Jiří90---
Kučera Luboš90---
Kulhavý Jan901--
Mainolfi Mattia901--
Mejdr Tomáš90---
Ptáček Vojtěch90---
Šalanský Oliver901--
Škarda Dominik90---
Urban Daniel90---
Vott Dominik90---
Zavadil Luboš90---


www.machsoftware.cz