^
13.11.2022 | 10:00 | M | V úžlabině
TJ Junior Praha
Mladší přípravka (U9)
15:19
[4:9]

Mladší přípravka zakončuje podzimní část výhrou na Junioru

V úžlabině - V neděli odehrála mladší přípravka Přední Kopaniny 11. kolo soutěže, a tedy poslední v první části sezony. Jejím soupeřem byl Junior, který v tabulce sídlí jedno místo pod FCPK, a tak se jednalo o důležité utkání. Po celou dobu byl souboj vyrovnaný a nakonec rozhodovala každá chyba, těch modro-červení udělali méně a i díky skvělému individuálnímu výkonu Tomáše Soukupa dokázali zvítězit. Kopanina si tak připisuje 5. výhru v sezoně a do zimní pauzy jde s dobrou náladou.


Hodnocení trenéra - Jakub Řešátko:

Poslední zápas jsme odehráli proti Junioru v neděli 13.11..
Na mém hřišti jsme odehráli velmi vyrovnané utkání, které jsme nakonec prohráli o jeden gól (10:11). Zápas byl velmi bojovný a hra se stále přesouvala z ofenzívy do defenzívy a naopak. Potěšil mě výkon všech kluků, ale kdo dnešním výkonem převyšoval všechny ostatní, byl Tomáš Soukup. Jako obránce hrál velmi dobře vzadu, ale u toho stihl vstřelit sedm branek. Jsem nadšený z jeho přístupu a bojovného ducha. Na druhém hřišti se první dvě čtvrtiny hrálo pouze na naši branku, ale na druhou půlku zápasu se přesunul na druhé hřiště Tobík Veselý. Kluci díky Tobíkovi pochopili, že když k zápasu budou přistupovat jako on, tak dokážou předvést dobrý výkon. A to se také stalo! Na druhém hřišti dokázali otočit zápas z 0:4 na konečných 9:4. I díky jejich skvělému comebacku dokázala Přední Kopanina vyhrát těžké utkání a získává další 3 důležité body do tabulky.

Sestava

T. Veselý, Plešner, Soukup, Holuša, S. Veselý, Schwippel, Štefánek, Zámečník, Včeláková, El Maoula, Neugebauer, Novotný, Malý, Mráz, Kohutič, Janda. Trenéři: J. Řešátko, Halák.

Góly

7x - Soukup, 5x - Veselý T., 2x - Kohutič, 1x - Neugebauer, Janda, Štefánek, Plešner, Holuša

Střelci FCPK

Hráli v utkání

 MGŽČ
El Maoula Hugo60---
Holuša Marek601--
Janda Václav601--
Kohutič Jakub602--
Malý Jiří60---
Mráz Matěj60---
Neugebauer Filip601--
Novotný Kryštof60---
Plešner Otakar601--
Schwippel David60---
Soukup Tomáš607--
Štefánek Samuel601--
Včeláková Karolína60---
Veselý Sebastián60---
Veselý Tobiáš605--
Zámečník Tadeáš60---


http://www.praha.eu/jnp/cz/index.html