Starší přípravka (U11)
20:20
[11:10]

Starší přípravka zakončila podzim remízou ve Štěrboholech

Štěrboholy - Halloweenská neděle přinesla poslední kolo podzimní části sezony pro Kopaninskou starší přípravku. Ta odehrála přímý souboj o pozici v tabulce na hřišti Štěrbohol, z čehož se vyklubal kvalitní zápas. Lépe do utkání vstoupili hosté, kterým se podařilo vytvořit si po první čtvrtině náskok o 3 branky. Jenže poté přišel lehký výpadek a domácí Viktoria dokázala srovnat a následně dokonce ukořistit vedení. Souboj byl po celou dobu vyrovnaný a tak opravdu mohla rozhodnout každá maličkost a každá vstřelená branka. Oba celky nakonec předvedly statečný výkon a spravedlivě si body rozdělily po jednom. Naši starší přípravku nyní tedy čeká zasloužená pauza a se soutěží se opět potká až v dubnu.

Hodnocení trenéra - Jakub Řešátko:

Dne 30.10. jsme odehráli poslední utkání podzimní části sezóny. Hráli jsme proti Viktorii Štěrboholy, která před zápasem měla stejně bodů jako my. Do utkání jsme chtěli vstoupit tak, jako do každého zápasu, takže v plném nasazení. Na mém hřišti (Jakuba) se to v první čtvrtině velmi dobře dařilo a po první čtvrtině jsme vedli 4:1. Bohužel prostředek zápasu se ani jedné půlce nevydařil a dlouho to vypadalo, že odjedeme bez bodu. Nakonec ale kluci předvedli fantastický závěr, díky kterému si odvážíme důležitou remízu. Moc bych chtěl pochválit celý tým za velmi dobrý a bojovný závěr, protože jsem na každém hráči viděl, že do toho dal srdíčko a chtěl předvést maximum, co v nich je. Pokud bych přece jen měl někoho vyzdvihnout, tak by to byl určitě Tomáš Soukup, který jako výborný univerzál dokázal vstřelit soupeři pět gólů. Moc se mi také líbil přímý kop Tobiáše Veselého, kterým z půlky překonal bezmocného gólmana. Dále na tomto seznamu nesmí chybět Radek Farář a Ondřej Procházka, kteří byli velmi platnými hráči jak do ofenzívy, tak i defenzívy. Poslední zápasy se mi moc líbí hra bratrů Plešnerů, kteří ze všech hráčů, které jsem měl já na svém hřišti, bojovali nejvíc. A závěrem bych chtěl taktéž pochválit našeho brankáře Sebastiána Veselého, který pochytal mnoho tutovek a svými obětavými zákroky celý zápas držel naděje našeho týmu.
Pokud by vždy hráli všichni tak, jako celý tým tuto poslední čtvrtinu, tak jsem si jistý, že jsme v tabulce v TOP 4. Ale i když v TOP 4 nejsme, tak jsem moc rád, že vidím progres u každého z hráčů a tento fakt mi dělá mnohem větší radost než cokoliv jiného.

Tauš, Hanus, Froleš, Procházka, Soukup, Anderegg, Cole, Veselý S., Veselý T., Plešner O., Plešner H., Farář, Hrdlička, Rabe, Rak. Trenér: Jakub Řešátko.

5x - Soukup, 3x - Veselý T., 2x - Procházka, Plešner H., Anderegg, 1x - Rabe, Hrdlička, Hanus