Sokol Bílá Hora
4:1
[4:1]

Mladší žáci končí pátí. Podzimní část ukončili výhrou nad Bílou Horou.

Přední Kopanina - Poslední podzimní zápas mladších žáků se stal jasnou záležitostí svěřenců trenéra Martina Skočdopoleho. Kopanina sice prohrávala, ale ještě do poločasu čtyřmi góly skóre otočila na svou stranu. Po přestávce už žádná branka nepadla. Dvakrát se trefil Marek Hrdlička, nejlepší střelec týmu. Po nemoci už zasáhl do hry Vovkanič a také skóroval. Kopanina končí v tabulce poloviny sezóny na pátém místě.

Hodnocení trenéra - Martin Skočdopole :

Bílé Hoře měli kluci, co vracet, když s ní prohráli na zářiovém turnaji na Břevnově. Hráči v tomto zápase jen potvrdili vzestupnou formu z posledních týdnů. Opět skvěle a kompaktně fungovala obranná hráz ve složení Hanus, Bošek, bratři Vobořilové a za nimi velice jistě působící brankář Racek. Na našich borcích byla vidět chuť a odhodlání soupeře zlomit hned v prvním poločase. Vytvořili jsme si několik slibných šancí, ale žádná z nich gólem neskončila, a jak to tak většinou bývá, tak na druhé straně udeřil v 15. minutě soupeř, když se prosadil Brousil. Kluci ovšem nesložili zbraně a zařadili ještě vyšší stupeň a soupeři mezi 22. a 28. minutou zasadili čtyři tvrdé direkty. Postupně se trefili Vovkanič, který se vrátil do sestavy po dlouhodobé nemoci a hned bylo znát, že se opět bude jednat o rozdílového hráče. Další trefy přidali Jonáš Novotný a dvakrát se trefil kanonýr Marek Hrdlička.

Racek - Vobořil Petr, Bošek (K), Hanus - Vobořil Pavel, Novotný Jonáš, Škopek - Hrdlička. Hokejové střídání: Tsang, Vovkanič. Trenér: Martin Skočdopole.

22. Vovkanič (1:1), 26. Novotný Jonáš (2:1), 27. Hrdlička (3:1), 28. Hrdlička (4:1)