Mladší žáci (U13)
6:4
[0:0]

Hodnocení trenéra - Martin Skočdopole :

Od začátku zápasu bylo vidět, že na sebe narazily týmy z horní poloviny tabulky. Hrál se velice atraktivní útočný fotbal před slušnou diváckou kulisou. Bylo k vidění několik krásných kombinačních akcích na obou stranách. I přes úvodní gól soupeře naši kluci nesložili zbraně a snažili se o vyrovnání, které přišlo po rohovém kopu, kdy míč dorazil Pavel Vobořil. Další gól přidal kanonýr Marek Hrdlička, který opět odehrál skvělé utkání, přímo z rohu. Obrana působila pevně a sehraně, ale přesto do půle ještě jednou musel jinak jistý Jéňa Racek lovit míč ze své sítě. Půle tedy 2:2.

Po změně stran jsme zvýšili náskok na 3:2 díky dorážce kapitána Víťi Hanuse. Skvěle kombinující soupeř opět vyrovnal a začal přebírat v utkání iniciativu. Naštěstí opět zaúřadoval Vítek Hanus a dalekonosnou střelou krásně překonal vítečně chytajícího Krixe. Kopaninu bohužel srazily individuální chyby, které soupeř nemilosrdně trestal a otočil na konečných 6:4.

I přes prohru mi zápas prokázal, že kluci mají bojovného ducha a dokáží hrát velice vyrovnanou partii s týmy z topu tabulky. Pokud se dokážeme vyvarovat naprosto zbytečných individuálních chyb a ztráty koncentrace, která nás zatím provázi v každem zápase, tak v jarní části sezóny můžeme porážet i ty nejlepší.