23.10.2022 | 13:00 | M | Slivenec
2:9
[0:5]

Mladší žáci zvítězili ve Slivenci. Mára Hrdlička nastřílel pět branek.

Slivenec - Vysokého vítězství dosáhli mladší žáci FC Přední Kopanina v 8. kole mistrovské soutěže, když Slivenci na jeho hřišti dali devět branek! Rozhodnuto bylo už v poločase, který skončil 5:0. Zápas se povedl Hrdličkovi, který sám nastřílel pět gólů. V příštím kole přivítají modročervení doma vedoucí Řepy.

Hodnocení trenéra - Karel Novotný :

Ve Slivenci jsme odehráli povedené utkání. Od úvodní minuty kluci dominovali ve všech herních činnostech a byli odměněni třemi brankami Hrdličky v prvních deseti minutách zápasu. Ve zbytku prvního poločasu se soupeř snažil korigovat nepříznivý vývoj, nicméně narážel na důraznou obranu a spolehlivého Racka v bráně, který podal pravděpodobně nejlepší výkon v sezoně. Směrem dopředu jsme hráli přímočaře bez zbytečných kliček a z rychlých protiútoků dokázali navýšit vedení do půlky zápasu na 5:0. Po přestávce se hra sice vyrovnala, ale Kopanina i nadále kontrolovala hru. Její sebevědomý výkon byl nakonec přetaven v zasloužené vítězství 9:2. Skvělý kolektivní výkon byl podržen pěti góly střelce Hrdličky, kterému šance připravoval dravý Škopek, v obraně exceloval stoper Bošek a také dvougólový ofenzivní krajní bek Hanus.

Racek - Vobořil Petr, Bošek, Hanus (K) - Novotný, Tsang, Škopek - Hrdlička. Hokejové střídání: Davagle, Margarjan, Vobořil Pavel. Trenér: Karel Novotný.