Mladší žáci (U13)
FK Řeporyje-Praha 5
3:4
[1:3]

Přední Kopanina - V neděli mladší žáci FCPK přivítali na svém hřišti rozjeté Řeporyje, které vyhrály svá poslední 4 utkání a sedí tak na 12 bodech. Domácí zatím střídají dobré výkony s horšími a tak mají bodů 10, tím pádem se jednalo o přímý souboj v tabulce. A tak to i vypadalo, zápas byl velmi kvalitní, ale hlavně se jednalo o příběh 2 naprosto opačných poločasů. Ten první zcela patřil Řeporyjím, kterým to soupeř špatnou hrou velmi usnadnil a do kabin se šlo za stavu 3:0 pro hosty. Po výměně stran už to od domácích byl zcela jiný výkon, do 20 minut stihli třemi góly vyrovnat a dokonce sahali po výhře. Vybojovaný bod jim však pár minut před koncem vyklouzl mezi prsty a hosté se radovali z vítězné branky. Řeporyje si tak připisují 5. výhru v řadě a Kopanině odskakují na rozdíl 5 bodů.

Hodnocení trenéra - Tomáš Cigánek :

Utkání rozhodl první poločas, který jsme soupeři darovali. Pětatřicet minut ztraceného času. V utkání, kde nebude nasazení, běhání, bojovnost, nebude vítězství. Ve druhé půli po domluvě v kabině nastoupilo jiné mužstvo v modročervených dresech. Bylo nás plné hřiště, soupeře jsme zmáčkli a drtili ho. Podařilo se vyrovnat na 3:3, ale jedno okénko vzadu nás stálo čtvrtý gól a prohru. Zklamali mě lídři týmu - Hanus, Novotný, Tekushev, Bošek, Škopek. Odehrát takový poločas je ostuda! Přál bych si, aby už se to neopakovalo.

Racek - Hanus (K), Bošek - Hrdlička, Novotný, Škopek - Tsang, Kocourek. Hokejové střídání: Zálešák, Vobořil, Tekushev. Trenér: Tomáš Cigánek.

34. Tekushev (1:3), 54. Hrdlička (2:3), 56. Hrdlička (3:3)