Sokol Lochkov
3:4
[1:3]

Mladší žáci prohráli v domácí premiéře s Lochkovem o jednu branku

Přední Kopanina - Druhý zápas odehráli mladší žáci v nové sezóně 2022/23, poprvé doma. Premiéra jim však zhořkla. Hostující Sokol Lochkov si odvezl jednobrankovou výhru (4:3). Kopanina šla do vedení brankou Hrdličky, pak však čtyřikrát v řadě inkasovala. Ve snaze o vyrovnání jim aspoň k remíze ve druhé půli chyběla jedna branka. Hrdlička se prosadil ještě jednou a také Tsang. Příště jedou žáci k derby do Suchdola. Už v pátek!

Hodnocení trenéra - Tomáš Cigánek :

Kluci poctivě trénují, chtěli jsme do zápasu zapojit co nejvíce hráčů. Rozhodli jsme se pro střídání celých sedmiček. Vydrželi jsme to celý poločas. Náš výkon byl však syrový, kluci se během střídání nedokázali dostat do správné teploty. Soupeř nás potrestal z rychlých brejků a šel do tříbrankového náskoku. Do druhé půle jsme postavili to nejsilnější co bylo k dispozici a celý druhý poločas jsme soupeře drtili výraznou převahou. Přišla korigující branka Tsanga, bohužel na rozdíl jednoho gólu jsme se přiblížili až v závěru a neměli už čas k vyrovnání. Kluci makali na plné obrátky s cílem vyrovnat, bylo vidět správné zaujetí všech včetně náhradníků. Je správné budovat v hráčích vítěznou mentalitu.

Racek - Hanus, Kišš - Margarjan, Hrdlička, Volf - Miyazaki, Tsang. Hokejové střídání (druhá sedmička): Bošek, Vobořil Petr - Vobořil Pavel, Škopek, Kocourek - Vovkanič, Zálešák. Trenér: Tomáš Cigánek.

2. Hrdlička (1:0, as. Margarjan), 48. Tsang (2:4, as. Hanus), 67. Hrdlička (3:4)