ABC Braník C
1:2
[0:1]

Starší žáci mají druhou výhru. Po Bohnicích si poradili i s Braníkem.

Braník - Starší žáci se radují z druhé výhry v sezóně a zároveň vezou první body ze hřiště soupeře. Trochu nečekaně, ale zaslouženě zvítězili v Braníku na umělce 2:1. Góly dávali Chudada a náhradník z mladších žáků Tekushev. Za domácí nastoupil i Kopaňák zapůjčený do Braníka Matyáš Mikula. Obrana s nováčkem Jonášem Peřinou ho ubránila.

Hodnocení trenéra - Robert Franěk :

Zápas se hrál v pěkném počasí na umělce v Braníku. Nastoupili jsme proti vyrovnanému soupeři v téměř ideální sestavě. Chyběl pouze kapitán Bryčka, který se účastnil ve stejném čase hraném utkání U17 ve Střešovicích. Do zápasu jsme vstoupili dobře a hned od prvních minut jsme byli velmi aktivní v pressingu, hráli jsme s velkým nasazením a především odpovědně bránili. Na stoperu nastoupila čerstvá posila Jonáš Peřina a své úkoly ve stoperské dvojici s Nachtmanem zvládl výborně. Pozor jsme si museli dávat především na rychlého Mikulu, odchovance FCPK. Vedení jsme se ujali poté, co míč před vápnem soupeře vybjoval Kysilka, našel vlevo volného Tekusheva a ten balón nabídl z hranice malého vápna skórujícímu Chudadovi. Do šaten jsme šli za stavu 1:0. Ve druhé půli jsme zhruba 15 minut čelili výrazně lépe hrajícímu soupeři a několikrát nás podržel skvělými zákroky Štička. Od zhruba 50. minuty se hra opět vyrovnala a skvělou střelu Fraňka z 60. minuty po pěkné kombinaci vytáhl soupeřův brankář na roh. V 67. minutě přišel rozhodující okamžik zápasu kdy Franěk v rychlém protiútoku vysunul Tekusheva, který obešel brankáře soupeře a skóroval do prázdné branky. Soupeř zápas ještě gólem z 69. minuty zdramatizoval ale zasloužené vítězství už jsme ubránili. Z Braníku tak vezeme skvělé 3 body.

Štička - Merta, Peřina, Nachtman, Púčik - Franěk (K), Kysilka M., Filipovský, Bernas - Chudada, Dragon. Hokejové střídání: Mikšovský, Tekushev. Trenér: Robert Franěk.

23. Chudada (0:1, as. Tekushev), 67. Tekushev (0:2, as. Franěk)