SK Střešovice 1911 B
Mladší dorost (U17)
5:0
[3:0]

Mladší dorost nadále čeká na první body. Ve Střešovicích měli Kopaňáci řadu šancí.

Střešovice - Už šestý zápas pokračuje pro mladší dorostence FCPK nepříznivá série proher. V 6.kole 1.třídy padla Kopanina na umělce ve Střešovicích 0:5 po poločase 0:3. Potřetí v sezóně vyšli modročervení střelecky naprázdno. V dalším kole hostí Kopanina Dolní Počernice, které mají na svém kontě rovněž nulu.

Hodnocení trenéra - Tomáš Cigánek :

Dostali jsme pět gólů, ale zápas měl i svá pozitiva. Místo couvání od hráčů, jsme je začali dostupovat a zjistili jsme, že dokážeme získávat v prostředku hřiště míče a chodit sami do šancí. Přestože jsme gól nevstřelili, možností ke skórování jsme měli nejvíce z dosavadních zápasů. Bohužel jsme neproměnili žádnou. Tři góly jsme dostali v první půli, ale z toho dva padly tři minuty před přestávkou. Pokazilo to klukům dobrý pocit z první půle, kdy předvedli velmi pracovitý výkon. Po přestávce jsme dostali další dva, ale čtyři jsme mohli dát. Jsem rád za návrat gólmana Mendla po zranění. Všichni hráči dostali plný počet minut, protože vzhledem k termínové kolizi s U19 a U15 prostě už nebyl nikdo k dispozici pro nás. Věřím, že za týden proti Dolním Počernicím budeme poprvé bodovat.

Mendl - Živkovski, Bryčka, Novák (K), Anderson - Bouzek, Kaška, Dimitrov, Sokol - Kysilka T., Manghi. Trenér: Tomáš Cigánek.