^
01.10.2022 | 16:00 | M | Př.Kopanina
Mladší dorost (U17)
SK Zbraslav
0:7
[0:3]

Přední Kopanina - V první říjnový den přivítal mladší dorost Přední Kopaniny na svojí půdu Zbraslav. Domácí zatím nezaznamenali v sezoně ani bod a tak to byli připraveni změnit, jenže je nečekal lehký úkol. Hosté už mají na kontě bodů 5 a jsou 3 zápasy v řadě neporažení. Od začátku to byl boj kvůli nepříznivému terénu, se kterým se musely celky vypořádat. Lépe to zvládla Zbraslav, celé utkání dominovala a nedovolila soupeři nic moc vymýšlet. Nakonec tedy hosté vyhráli 7:0 a FCPK tak stále čeká na první bod.


Hodnocení trenéra - Tomáš Cigánek :

Vysoké skóre, ale hodnocení nebude tak kritické. Kluci zápas odpracovali a za to dostali po skončení U Drahušky Kofolu. Situace tohoto týmu není jednoduchá, máme úzký kádr a výpadek každého jedince bolí. Dnes chyběl Bíro, Kaška, Manghi, Hrubý a Novotný. Abychom mohli být konkurenční, potřebujeme být v plné síle. Dnes jsme doplnili čtyřmi staršími žáky. Nikdo nic neodflákl, soupeř byl prostě kvalitnější. Většinu zápasu jsme se bránili převaze soupeře, ale zakopaní u vlastního vápna jsme nebyli. Dopředu jsme toho vymysleli málo, ale velkou šanci měl Šimek. Mrzí mě, že jsme nedali aspoň jeden gól. Hrálo se na těžkém blátivém terénu, před utkáním pršelo, předpověď se potvrdila.

 

Sestava

Štička - Nachtman, Bryčka, Novák (K), Anderson - Kysilka M., Smejkal, Šimek, Sokol - Kysilka T., Dimitrov. Hokejové střídání: Bouzek, Živkovski. Trenér: Tomáš Cigánek.

Hráli v utkání

 MGŽČ
Anderson Gavin80---
Bouzek František80---
Bryčka Ivan80---
Dimitrov Fabián80--
Kysilka Maxmilián80---
Kysilka Timothy80--
Nachtman Tomáš80---
Novák Miroslav80--
Smejkal David80--
Sokol Tobiáš80---
Šimek Viktor80---
Štička Vincent80---
Živkovski Danail80---


www.vejce.eu