FC Háje Jižní Město B
2:6
[2:4]

Zlepšení mladšího dorostu proti FC Háje, přesto domácí prohra

Přední Kopanina - Druhá porážka mladšího dorostu v soutěži. Po nepodařené premiéře v Hostivaři Kopanina předvedla zlepšený výkon, přesto to na body nestačilo. Háje si od letiště vezou výhru 6:2. Góly modročervených zaznamenali Kaška a Kysilka. Příště jedou dorostenci do Kolovrat.

Hodnocení trenéra - Tomáš Cigánek :

První půle vyrovnaná, místy jsme dokázali Háje i zatlačit, dvakrát jsme vyrovnali náskok soupeře, přesto jsme šli po zbytečných chybách do šatny s dvoubrankovou ztrátou. Dali jsme oba góly po výborně zahrávaných standardních situacích Novákem. Po přestávce jsme na výkon z první půle nedokázali navázat a místo zdramatizování bylo evidentní, že směřujeme k druhé porážce. Před zápasem jsme si řekli, že chceme dát zapomenout na výbuch v Hostivaři, což se nám částečně podařilo, škoda, že jsme se nedonutili ještě více pracovat ve druhé půli. Zajímavý výkon Nováka na nezvyklém postu středního obránce.

Štička - Hrubý, Bryčka, Novák (K), Živkovski - Kaška, Smejkal, Dimitrov, Šimek - Manghi, Kysilka T. Hokejové střídání: Bouzek, Anderson, Kysilka M. Trenér: Tomáš Cigánek.

19. Kaška (1:1, as. Novák), 30. Kysilka (2:2, as. Novák)