TJ Sokol Stodůlky
2:1
[1:1]

Starší žáci odstartovali sezónu prohrou. Ve Stodůlkách to bylo o jeden gól.

Stodůlky - Těsná porážka na úvod pro starší žáky v nové sezóně 2022/23. Ve Stodůlkách podlehli Kopaňáci domácímu týmu 1:2. Jediný gól vstřelil Chudada, ale šancí bylo vícero. Jsou to ztracené tři body. V příštím kole přivítáme doma Bohnice.

Hodnocení zápasu - Robert Franěk (trenér) :

Hezký zápas, velmi vyrovnaný, ve kterém si tým zasloužil alespoň bod. Bohužel doplatili jsme na neproměněné šance z prvního poločasu a na nedostatečnou fyzičku týmu. Museli jsme se navíc vyrovnat s řadou absencí a zranění. Začínali jsme v oslabené sestavě, Chudada (koleno) na lavičce a Sonntag (nemocný) často střídal. Kolem 60. minuty musel ze hřiště obránce Púčik (lýtkový sval), který odehrál velmi dobrý zápas, takže jsme dohrávali spíše silou vůle. Kluky chválím za bojovnost, velikou týmovost a právě to, že si dokázali sáhnout do rezerv. Chtěli jsme a mohli vyhrát, soupeř byl určitě k poražení a zklamání hráčů po závěrečném hvizdu bylo enormní. V prvním poločase jsme si vypracovali hned tři vyložené šance, ale nedokázali jsme žádnou zužitkovat. Gól přišel až z přímého volného kopu po faulu na levě straně hřiště. Dopředu aktivní Chudada zamířil rovnou do branky. V další šanci nastřelil před odkrytou brankou jen tyč a při šanci 1 na 1 nedal. Góly jsme dostali z rohu (odražený míč) a po brejku, když jsme zahrávali roh a nechatili jsme rychlý kontr soupeře. Bohužel se ukázalo, že hráčům, kteří se neúčastnili letní přípravy a soustředění, dramaticky chybí fyzička. To považuji za největší problém. Celkově ale věřím, že nás prohra posune a budeme se zlepšovat.

Štička - Merta, Bryčka (K), Nachtman, Púčik - Sonntag, Filipovský, Kysilka M., Franěk - Dragon, Vovkanič. Hokejové střídání: Chudada. Trenér: Robert Franěk.

25. Chudada (1:1)