28.09.2022 | 16:30 | M | Př.Kopanina
FK Slavoj Vyšehrad
1:3
[1:3]

Přední Kopanina - Do středečního utkání hraném v tzv. anglickém týdnu nastupovaly oba celky - Přední Kopanina i Vyšehrad - bok po boku se stejným počtem bodů. Jediným rozdílem bylo, že hosté odehráli o zápas víc, takže měli i o jednu prohru navíc, a tak chtěli vyhrát, aby bilanci srovnali. K tomu se přiblížili hned v 5. minutě, kdy se ujali vedení, to však netrvalo dlouho a po čtvrt hodině hry už byl stav 1:1. Ale jak 1. poločas začal, tak i pokračoval, do přestávky stihl Vyšehrad udeřit ještě 2x a šel tak do šaten za stavu 3:1. Druhá půle se té úvodní nepodobala, nepadl už žádný gól a hosté svůj náskok udrželi a v tabulce tak Přední Kopanině odskakují na 3 body. Modro-červené čeká o víkendu domácí derby se Střešovicemi.

Hrubý (K) - Hrdina, Bíro, Valenta, Novák (71. Sokol) - Jusko (88. Dimitrov F.), Smejkal (88. Bouzek), Zavadil - Šimek (88. Bryčka), Bradáč, Dimitrov M.

13. Valenta (1:1, as. Bradáč)