SK Hostivař
1:4
[0:2]

První body pro starší dorost na hřišti soupeře. Poraženým byla Hostivař.

Hostivař - Zatímco doma jsou Kopaňáci stoprocentní, venku měli až do neděle bilanci nula bodů. To už neplatí! V Hostivaři totiž Kopanina vyhrála 4:1. Poločas 2:0 pro hosty, pak další dvě branky. Za domácí skóroval Vácha z penalty. Tu proměnil také na hostují straně Cigánek, který se vrátil po dlouhé pauze zaviněné zraněním. Další branky stříleli Sellers, Jusko a Dimitrov. Už ve středu hrají modročervení dohrávku s Vyšehradem.

Hodnocení trenéra - Tomáš Cigánek :

Výhra na hřišti soupeře je vždy cenná a máme radost, že jsme zapsali už třetí vítězství v nejvyšší pražské dorostenecké soutěži. Dominovali jsme po celé utkání a Hostivař uchránil od vyšší porážky pouze terén, který byl velmi špatný. Na kvalitnějším povrchu by se výkonnostní rozdíl mezi oběma týmy projevil dvojnásobně. Všichni hráči byli koncentrovaní a vedli utkání od první minuty k úspěchu. Byl to týmový výkon. Taky jsme měli výbornou sestavu, do TOPu nám chyběl jen Zavadil. První gól trefil krásně Sellers odražený míč, další dva připravil famózně Bradáč a čtvrtý z penalty oslavil svůj návrat po zranění Cigánek. Škoda, že jsme neudrželi pro Hrubého čisté konto a dovolili domácím skórovat z penalty. Jinak obrana pracovala spolehlivě pod vedením Davida Valenty. Jedeme dál, čekají nás další podzimní výzvy, Hostivař máme za sebou.

Hrubý L. (K) - Hrdina (66. Sokol), Bíro, Valenta, Novák - Cigánek - Jusko J., Sellers, Čvirk (85. Bryčka) - Bradáč - Dimitrov. Trenér: Tomáš Cigánek.

8. Sellers (0:1), 25. Jusko J. (0:2, as. Bradáč), 62. Dimitrov (0:3, as. Bradáč), 77. Cigánek z pen. (0:4)