06.11.2022 | 14:00 | M | Př.Kopanina
3:2
[1:1]

Rezerva vyhrála i poslední domácí zápas. Celý podzim U Drahušky bez ztráty.

U Drahušky - Ani jediný bod neztratili fotbalisté béčka Přední Kopaniny na domácím stadiónu v podzimní části 1.A třídy 2022/2023. Odehráli zde osm zápasů, všechny vítězné. Naposledy se Spartakem Kbely 3:2. Góly Kočí, Spizzirri a Ptáček. Za hosty skórovali opět bratři Panýrkové. Kopanina B otáčela skóre, na obou stranách byla proměněná penalta, sudí Pauer rozdal devět žlutých karet, z toho pět pro hosty. Podzim zakončí modročervení utkáním v Řeporyjích. Aktuálně jsou třetí se ztrátou čtyř bodů na první místo.

Hodnocení trenéra - Karel Koloušek :

Kbely utkání jsme zvládli, i když v prvním poločase jsme kulhali jak Meresjev na Matějské pouti. Po poločase jsme odehráli hezkých 25 minut. Pak jsem hromadně vystřídal a mužstvu komplikoval cestu k vítězství, ale to mi snad Bůh, manželka a Tomáš prominou.

Vávra - Zábranský (46. Pechar), Krejčí, Schierreich, Spizzirri - Vik (K, 69. Bradáč) - Hollmotz, Mainolfi (69. Razetto), Hollerbach (69. Čvirk) - Kočí, Ptáček (69. Šalanský). Trenér: Karel Koloušek.

34. Kočí (1:1, as. Hollerbach), 55. Spizzirri z pen. (2:1), 68. Ptáček (3:1)