24.09.2022 | 10:30 | M | Př.Kopanina
SK Aritma Praha B
3:1
[1:1]

Přední Kopanina - 8. kolo soutěže přichystalo pro béčko Přední Kopaniny derby proti nedaleké Aritmě a tak se hrálo o víc než jen 3 body. Do tohoto zápasu přicházela FCPK ve skvělé formě s 6 výhrami ze 7 utkání, hosté měli zatím na kontě výhry 4 a chtěli tak na soupeře snížit ztrátu. Od začátku byl zápal do souboje velký a oba týmy se rvaly o důležitou úvodní branku. Ta nakonec přišla z kopačky aritmáckého útočníka a hosté se tak ujali vedení. Kopaňáci však nesložili zbraně a do poločasu stihli vyrovnat. V druhé půli už dal góly jen jeden z mančaftů, a to domácí - hattrick uformil Šalanský a U Drahušky se tak slavilo.

Vávra - Vik (K), Schierreich, Zábranský, Spizzirri - Šalanský (86. Holeček), Mainolfi (61. Razetto), Vágner - Bradáč (46. Hollmotz), Kočí, Hollerbach (81. Čvirk). Trenér: Karel Koloušek

32. Šalanský (1:1, as. Kočí), 52. Šalanský (2:1, as. Kočí), 83. Šalanský (3:1, as. Kočí)