^
11.09.2022 | 17:00 | M | Př.Kopanina
3:1
[1:1]

Přední Kopanina - V neděli 11. září odehrálo béčko Přední Kopaniny domácí zápas se Slivencem. FCPK do tohoto utkání šla po první porážce sezony a byla tak připravena odpovědět dobrým výkonem. Slivenec zas od prvního srpnového zápasu nevyhrál a nachází se tak v těžké sérii. První poločas skončil bezgólově a oba týmy tak stále měly šanci zvítězit. V druhé půli padly branky hned 4. Dvakrát se trefil domácí Razetto a díky tomu Přední Kopanina nakonec brala všechny 3 body po konečném výsledku 3:1.

Hodnocení trenéra - Karel Koloušek :

Notně oslabený soupeř přijel ubránit co jde a počkat na naší chybu, které se dočkal. Jenže kromě chyby jsme také předvedli vcelku kvalitní hru a zaslouženě vyhráli. Dařilo se Razettovi a překvapil mě Niki Čermák výkonem v zadních řadách.

Vávra - Vik (K), Zábranský, Schierreich, Spizzirri - Asad, Razetto, Veleba - Hollmotz (83. Holeček), Šalanský (46. Bradáč), Čermák. Trenér: Karel Koloušek

59. Razetto (1:0), 72. Razetto (2:1), 84. Vik (3:1, as. Veleba)