04.09.2022 | 17:00 | M | Zbraslav
6:1
[1:1]

Nečekaný knock-out. Béčko po čtyřech výhrách dostalo šestku se Zbraslaví.

Zbraslav - Nádherný start rezervy v 1.A třídě utnulo 5.kolo. Tým trenéra Kolouška inkasoval na stadiónu SK Zbraslav tvrdý direkt v podobě porážky 1:6. Po remízovém poločase se vše zvrtlo ve druhé půli a soupeř se díky výhře dostal do čela tabulky, Kopanina je třetí. Navíc došlo ke zranění gólmana Vávry. Už předtím se zranil i domácí brankář Zich. Za Kopaninu dochytával Sebastián Schierreich. Příště hrají modročervení doma se Slivencem.

Hodnocení trenéra - Karel Koloušek :

Krásné odpoledne na Zbraslavi jsme ničím nepokazili, musí nás tam mít rádi. Není co hodnotit, snad jen Tržický s Mainolfim a střídajícím Šalanským se nechtěli podílet na zbraslavském víkendu plném veteránů (autosport) a jednostranného fotbalového utkání.

Vávra (65. Holeček T.) - Schierreich, Tržický, Blažek (46. Zábranský), Spizzirri - Hollmotz (46. Šalanský), Razetto, Mainolfi, Veleba - Čermák, Bradáč. Trenér: Karel Koloušek.

26. Mainolfi (1:1)