FC Tempo
1:2
[1:1]

Kopanina ztratila domácí neporazitelnost v sezóně. Prohrála s Tempem.

Přední Kopanina - Po silném vítězství v Uhříněvsi 5:0 byli fanoušci natěšeni na domácí zápas s Tempem. Jak to občas bývá, přišla sprcha. Nováček z Kopaniny veze tři body za výhru 2:1. Kopanina podcenila začátek, dostala gól v 1. minutě, pak sice Flaks hlavou po rohu vyrovnal, ale už druhý vlastní gól Krejčího hned v úvodu druhé půle zápas rozhodl. V příštím kole jedou modročervení na Podolí. V aktuální tabulce je Kopanina třetí. Vedou Spoje a druhé je právě Podolí.

Hodnocení trenéra - Daniel Vott :

Jsem smutný z výsledku, jelikož se domnívám, že minimálně remízu jsme získat měli. Chtěli jsme si pohlídat vstupy do poločasů, což se nepovedlo, soupeř nás potrestal právě v úvodních minutách obou poločasů. Bohužel ani z nejjasnějších situací, které jsme měli minimálně čtyři, jsme nevytěžili víc než jeden gól. Dostali jsme Tempo v závěrečných 30 minutách pod velký tlak, bohužel bez brankového efektu. Domnívám se, že utkání by více slušela remíza, ale musíme porážku přijmout a za týden jedeme dál.

Petr Vanko (FC Tempo): Hrál se vyrovnaný první poločas, což se od tohoto zápasu dalo očekávat. Po přestávce jsme se dostali šťastným gólem do vedení a domácí se hnali za vyrovnáním. Naše defenziva však odolala, někdy i s trochou štěstí, všem domácím atakům, a tak utkání skončilo pro nás vítězně. Závěrem musím přiznat, že by tomu více slušela remíza, ale my byli šťastnějším týmem. Pro nás velmi cenné tři body ze hřiště kvalitního soupeře.

Nejlepší hráč FC Přední Kopanina: Tomáš Mejdr
Nejlepší hráč FC Tempo Praha: Štěpán Rakušan

Zavadil - Kučera, Škarda (74. Čermák), Krejčí, Hovorka - Asad - Mejdr, Flaks (33. Schierreich), Šalanský (62. Veleba) - Ptáček, Urban (K, 62. Mainolfi). Trenér: Daniel Vott.

28. Flaks (1:1, as. Hovorka)