13.03.2022 | 16:00 | P | Dobříš
MFK Dobříš
5:2
[1:1]

Mladší dorostenci v Dobříši zvládli jen první půli. Po přestávce přišel mat domácích.

Dobříš - Mladší dorostenci absolvovali zajímavé měření sil v Dobříši. Bylo to zpestření zimní přípravy. Většina soupeřů v zimní pauze se totiž obvykle rekrutuje z pražských týmů. Proti středočeské Dobříši nakonec Kopanina padla 2:5, i když vedla 2:1. Góly dávali Zavadil a Smejkal.

Hodnocení trenéra - Miroslav Vašut :

V 1. poločase vyrovnaný zápas. Moc hezkého fotbalu žádné mužstvo nenabídlo. Do 2. poločasu domácí posílají své rozdílové hráče, kteří utkání otáčejí. Na naší hře byla vidět řada nepřesností, hodně zkažených přihrávek, držení míče - slabší. Takový zápas musí "držet" starší, zkušenější hráči - Zima, Zavadil, což se né vždy, dařilo. Utkání opět ukázalo, v čem máme velké rezervy. Zápas zvládl velmi dobře David Hrubý.

Mendl - Pendelín, Hrubý, Novák, Zima - Matoušek, Mareš, Sellers, Smejkal - Zavadil, Kišš. Náhradník: Ivan Bryčka (nastoupil ve 46.min., místo Smejkala, ale po 15 min. šel z hřiště po problémech s nakopnutím). Trenér: Miroslav Vašut.

26. Zavadil (1:1), 41. Smejkal (1:2)