Sokol Tuchoměřice
6:7
[0:0]

Starší přípravka v odvetě jen těsně prohrála.

Kopanina - Starší přípravka hrála v neděli na domácím stadionu odvetu v přátelských zápasech proti Sokolu Tuchoměřice. A ani v druhém zápase nedokázala Tuchoměřice porazit, ačkoliv tentokrát k tomu již bylo velmi blízko. Domácí stihli v poslední minutě a půl vstřelit ještě dva góly, aby snížili na 6:7. Vyrovnávající gól už však dát nestihli, a tak po napínavém konci zápas skončil ve prospěch soupeře. Góly vstřelili bratři Vobořilové po jednom, Racek dvakrát, jednou se trefil Farář a jednou si dal soupeř vlastence.

Hodnocení trenéra - Alex Antene:

První dvě čtvrtiny zápasu jsme byli řekl bych velmi neaktivní až to v částech vypadalo, že ještě spíme. Z toho vyplynulo, že v "poločase" jsme prohrávali o 3 góly, a to jsme jich mohli dostat mnohem více, nebýt opět skvělého Máry v bráně. Jinak jsme nechtěli hrát, nenabízeli se, neběhali, nebojovali, vždy hrál jen jeden hráč a ostatní koukali. Z toho vznikalo mnoho situací, při kterých jsme úplně zbytečně odkopávali balón, protože nebylo s kým hrát, což je samozřejmě zaprvé špatně a zadruhé je to velká škoda. Je to určitě další úkol pro nás všechny, abychom se tyto věci pokusili mnohem více promítnout do zápasu, jelikož v tréninku to trénujeme velmi často. Poslední dvě čtvrtiny už byly sice lepší, ale nebylo to zdaleka dokonalé. Zlepšovat se musíme a budeme. Času to začátku jarní ligy máme ještě dost. Co tedy do dalších zápasů zlepšit? Zajisté obranu a celkově schopnost být zodpovědnější, nebojácný a tvrdý. A  hlavně zlepšit pohyb a motivaci. Bez těchto věcí zkrátka zápasy vyhrávat nebudeme.

Hrdlička M., Farář, Kocourek, Novotný, Racek, Vobořil Petr, Vobořil Pavel, Cole, Hrdlička L.