Mladší přípravka (U9)
27:28
[0:0]

Mladší přípravka zvládla další důležité utkání! Tentokrát v Modřanech.

Modřany - Tým mladší přípravky vedený zaskakujícími trenéry Hanusem a Švandou zvládl další důležitý zápas o 1. místo. A 3 body se opět nerodily lehce. Byl to několikátý těsný zápas, kde se skóre na poslední chvíli převážilo na stranu Kopaňáků, ale jen o gól. Zápas tedy nakonec skončil 27:28 v neprospěch Modřan. 7 gólů vstřelil Inward, po pěti měli Hrdlička a Plešner. Nelze také nezmínit rozhodující gól z poslední minuty, který Kopanině zajistil debutant Marek Holuša.

Hodnocení trenérů:

Velmi cenné vítězství mnoha nemocnými hráči oslabeného týmu mladší přípravky nad dosud v tabulce druhým soupeřem. A naším jediným přemožitelem v podzimní části soutěže. S dramatem do poslední minuty a se šťastným koncem pro nás. Celý tým zaslouží velké uznání za touhu po vítězství, bojovný a dobrý fotbal a trenéři za inteligentní vedení obou týmů. A debut v mistrovském zápase měl na poslední chvíli nominovaný Marek Holuša, který nakonec svůj debut i důležitým golem oslavil. Je to již 4. vítězství v probíhající soutěži o 1 nebo 2 goly.

Inward, Plešner Hugo, Hrdlička, Hanus, Froleš, Švandová, Anderegg, Plešner Oto, Holuša, Soukup, Tauš, Rak. Trenéři: Josef Švanda, Michal Hanus.

7x - Inward, 5x - Hrdlička, Plešner Hugo, 4x - Hanus, 3x - Froleš, 1x - Švandová, Anderegg, Plešner Oto, Holuša