14.05.2022 | 09:00 | M | Uhříněves
Starší přípravka (U11)
25:18
[0:0]

Uhříněves - Brzký výkop měly v sobotu starší přípravky Přední Kopaniny a domácí Uhříněvsi, které se nacházejí pod sebou v tabulce. Pro FCPK to byl poslední zápas na venkovní půdě v tomto ročníku a tak chtěla svá cestování po soupeřových hřištích ukončit na vítězné vlně a zároveň se třemi body ujistit, že v soutěži skončí nejhůře na pátém místě. Domácí však měli jiné plány a v průběhu utkání dokázali smazat až osmi-gólový deficit. Uhřiněves nakonec vyhrála 25:18.

Hřiště 1 (6:13), hodnocení trenéra - Jakub Řešátko:

Na mém hřišti jsme vstoupili do zápasu poměrně dobře, ale trápila nás přechodová fáze z obrany do útoku. Soupeř na obě hřiště dokázal postavit velmi kvalitní mužstva a bylo to vidět po celý průběh hry. Dostávali jsme se do hodně slibných akcí, které jsme ale neproměňovali. Kluci drželi celou dobu krok se soupeřem, avšak koncem zápasu nám docházela energie a soupeř přidal dalších pět gólů. O velmi pěkné góly se postarali Radek Farář a Lukáš Hrdlička. Závěrem bych rád řekl, že všichni kluci každým zápasem fotbalově rostou a začíná být ten progres opravdu vidět!

Hřiště 2 (12:13), hodnocení trenéra - Alex Antene:

V sobotu 14.5. jsme odehráli zapas na venkovní půdě v Uhřiněvsi. Do zápasu jsme vstoupili velmi dobře, a první 2 čtvrtiny jsme měli naprosto pod kontrolou. Do třetí čtvrtiny jsme vstupovali s výhodou vedení o 6 gólů (9:3), jenže jsme neměli nikoho má střídání, a soupeř toho využil později i ve poslední čtvrtině, která byla pro nás tou nejhorší. Ztratili jsme 6 gólové vedení a soupeř navýšil skóre na 11:12. Podařilo se nám vstřelit ještě jeden gól, ale soupeř poté opět navýšil skóre a do konce poslední čtvrtiny si již zapas pohlídal. Konečné skóre 12:13 pro Uhříněves.

Miyazaki, Tsang, Vobořil Pavel, Vobořil Petr, Zálešák, Hrdlička M., Hrdlička L., Pospíšil, Farář, Cestr, Davagle, Weinberg, Tauš, Soukup, Procházka, Plešner. Trenéři: J. Řešátko, Antene.

7x - Miyazaki, 4x - Tsang, 3x - Vobořil Pavel, 1x - Farář, Hrdlička L., Soukup, Vobořil Petr