TJ Sokol Stodůlky B
Mladší žáci (U13)
4:3
[1:2]

Stodůlky - Poslední venkovní zápas sezóny odehráli mladší žáci Přední Kopaniny na hřišti ve Stodůlkách, proti "B" týmu místního klubu. Oba týmy můžou do posledního kola stále bojovat o vyšší příčku v tabulce, a tak bylo o co hrát. Kopaňáci se klasicky, jako ve většině zápasech, ujali vedení v první desetiminutovce a ani ne o čtvrt hodiny později již byl rozdíl skóre dvou-brankový. Jenže hostům se nepodařilo vstřelit pojišťující třetí gól a branky naopak začaly padat do jejich sítě. Stodůlkám skvěle vyšel druhý poločas a z utkání si vezou 3 body.

Hodnocení trenéra - Jan Kozlík:

Zápas v náročné atmosféře, kdy domácí měli podporu mužského a dorosteneckého týmu, které měli současně rozlučku v čase našeho zápasu. Začali jsme aktivně a jako obvykle se ujali vedení. Mohl bych jen zkopírovat několik předchozích zápasů, když bych napsal, že jsme odmítli přidat další branky po vyložených situacích. Tím jsme soupeře opět dostali do hry a podlehli jsme atmosféře utkání a chvilku před koncem inkasovali vítězný gól domácích. Jeví se nám, že kluci makají kvalitně, ale ne všichni. To způsobil, že 10-15 minut před koncem odpadneme kondičně a soupeř nás dorazí. Také nás trápí individuální hrubky, které negativně ovlivňují zápas. Poučení pro kluky je to, že fotbal hraje celý tým a nikoliv jen část.

Merta - Hrdlička, Mikula, Novotný, Púčík - Tekushev, Filipovský, Dragon - Bošek, Ghadhab, Vovkanič. Trenér: Jan Kozlík.

9. Mikula (0:1), 22. Mikula (0:2), 42. Filipovský (1:3)